Akce

14. - 15. 12. 2018 - vánoční výstava

21

Tradiční Vánoční výstava ručních prací a uměleckých řemesel se letos uskuteční v pátek a v sobotu 14. a 15. prosince 2018 v Kulturním domě v Chodové Plané. V pátek od 10.00 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 16.00.

 

Návštěvníci se mohou těšit na ruční a umělecké výrobky místních umělců, kutilů, řemeslníků. Výstava se jako obvykle ponese v duchu vánoční atmosféry. I tentokrát si budou moci návštěvníci nejen pořídit hezký vánoční dárek, ale také se podívat na tradiční řemesla a též si je třeba i vyzkoušet.

 

Doprovodným programem budou workshopy pro děti a hudební vystoupení sboru Základní školy v Drmoulu, mladé pěvkyně Anny Gálisové a flétnového a hornového souboru Karla Hovorky. Tento koncert se uskuteční v sobotu 15. prosince od 14.00 ve velkém sále.

 

V případě zájmu s námi vystavovat se, prosím, ozvěte na tel.č. 605291923 (Diana Gálisová).

 

Výstavu pořádá jako obvykle Občanský spolek pro obnovu tepelského regionu.

 

Vstupné je dobrovolné. Použito bude na uhrazení režijních nákladů, případný výtěžek pak na obnovu kostela Všech svatých v Boněnově.

 

Na výstavu srdečně zveme!

 

 

 

 

 

.

Pravidelné akce

03

Občanský spolek pro obnovu tepelského regionu připravuje každoročně řadu akcí.

 

Pořádáme přednášky pro veřejnost.

Dvakrát ročně se konají již tradiční velikonoční (většinou v březnu) a vánoční (na přelomu listopadu a prosince) výstavy rukodělných předmětů.

V létě (zpravidla v srpnu) pravidelně pořádáme den plný her pro děti.

Na podzim (zprv. koncem října) se koná den otevřených dveří v postupně rekonstruovaném kostele Všech svatých v Boněnově.

 

Přesné termíny těchto i dalších akcí jsou včas zveřejňovány.