Akce

9. - 10. 12. 2022 - vánoční výstava

02

Tradiční Vánoční výstavu ručních prací a uměleckých řemesel letos připravuje OSOTR na pátek a sobotu 9. a 10. prosince 2022. Konat by se měla jako vždy v Kulturním domě v Chodové Plané. Po oba dny bude otevřena od 10.00. V pátek bude otevřena do 17.00, v sobotu do 14.00.

 

Návštěvníci se mohou těšit na ruční a umělecké výrobky místních umělců, kutilů, řemeslníků. Výstava se jako obvykle ponese v duchu adventní a vánoční atmosféry. I tentokrát si budou moci návštěvníci nejen pořídit hezký vánoční dárek, ale také se podívat na tradiční řemesla a též si je třeba i vyzkoušet.

 

V rámci doprovodného programu se uskuteční v sobotu 10. prosince od 13.00 koncert - účinkuje dechový soubor ZUŠ Mariánské Lázně pod vedením Karla Hovorky.

 

V případě zájmu s námi vystavovat se, prosím, ozvěte na tel.č. 605291923 (Diana Gálisová).

 

Výstavu pořádá jako obvykle Občanský spolek pro obnovu tepelského regionu.

 

Vstupné je dobrovolné. Použito bude na uhrazení režijních nákladů, případný výtěžek pak na obnovu kostela Všech svatých v Boněnově.

 

Na výstavu srdečně zveme!

 

Fotogalerie z předchozích ročníků naleznete ZDE.

 

 

 

.

Pravidelné akce

03

Občanský spolek pro obnovu tepelského regionu připravuje každoročně řadu akcí.

 

Pořádáme přednášky pro veřejnost.

Dvakrát ročně se konají již tradiční velikonoční (většinou v březnu) a vánoční (na přelomu listopadu a prosince) výstavy rukodělných předmětů.

V létě (zpravidla v srpnu) pravidelně pořádáme den plný her pro děti.

Na podzim (zprv. koncem října) se koná den otevřených dveří v postupně rekonstruovaném kostele Všech svatých v Boněnově.

 

Přesné termíny těchto i dalších akcí jsou včas zveřejňovány.