Anna Gálisová natočila nový klip

Anna Gálisová natočila nový klip Ledová a těší se na koncert, až to bude možné

O novém klipu členky OSOTRu Anny Gálisové informoval v Tachovském deníku 27. února 2021 redaktor Antonín Hříbal. K příspěvku přiložil dané video (jež lze zhlédnout i na Youtube) a zajjímavou fotogalerii. Text (ovšem bez videa a fotogalerie) uvádíme i níže.

*   *   *   *   *   *   *

Anna Gálisová natočila zimní klip Ledová a těší se na koncert, až to bude možné
 

/VIDEOVÝLET S DENÍKEM/ Dnešní jubilejní padesátý videovýlet je netradiční, slavnostní a sváteční. Společně si připomeneme zasněžené pláně nad Mariánskými Lázněmi a hlavní roli v něm sehraje mladá začínající zpěvačka Anna Gálisová z Chodové Plané. V nedávné době chumelenic a mrazů natočila nový videoklip Ledová, kde zpívá píseň Walking In The Air.
K natáčení příběhu videoklipu tvůrci využili skvělé sněhové podmínky a pěkná místa vyšších poloh nad lázeňským městem a svoji úlohu v něm ztvárnili také koně se saněmi ze stáje Evy Klestilové ze Zádubu-Závišína.

Studentka prvního ročníku Plzeňské obchodní akademie Anna Gálisová říká, že natáčení ve sněhu a v chumelenici si užila. „Bavilo mne se brodit ve sněhu,“ usmívá se a dodává: „Nejvíce se mi pak zpětně líbí v klipu scéna, jak stojím ve sněhu a mám upažené ruce a kamera jede kolem mne.“

Zpěvačka má za sebou už řadu vystoupení a ráda vzpomíná na všechny své koncerty. „Asi nejúspěšnější byl ale vánoční koncert v roce 2019. Moc ráda vzpomínám na koncerty, kdy jsem nezpívala sama, ale s někým, tedy jako host Hradišťanu v plzeňské synagoze a v břevnovském klášteře v Praze či jak jsem zpívala pro Václava Neckáře.“
 

Nyní se věnuje studiu nových písní, jejich nahrávání a chystá se letos natočit další videoklipy. Až to situace dovolí, ráda se setká se svými fanoušky. „Toužím mít alespoň jeden koncert a pro radost zazpívat lidem písničky z mého repertoáru a užít si s nimi takto celý den.“ Mezi její velká přání je i letos vycestovat do jiné země a zpívat v zahraničí. „Doufám, že alespoň jedno přání se mi splní,“ dodává patnáctiletá Anna.

Do repertoáru mladé zpěvačky patří řada písní jako Voi che sapete, Ave Maria, O sole mio, ale i části Rusalky.